Faq

Masz pytania? Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Rejestracja

Kto może zarejestrować się do programu partnerskiego Money2Money?

Każda osoba pełnoletnia, która posiada numer PESEL, a także firmy - zarówno te zarejestrowane w Polsce jak i za granicą.

Jak wygląda proces rejestracji do programu Money2Money?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://panel.money2money.com.pl/register i wypełnisz krótki formularz. Na podany adres email wyślemy Ci wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Jeśli nie widzisz maila, sprawdź inne foldery (np. oferty czy spam). Kliknij link i wypełnij niezbędne dane. W ten sposób Twoja rejestracja dobiegła końca, a konto jest w pełni aktywne!

Ile zajmie mi założenie konta w Money2Money?

Pełen proces rejestracji trwa dosłownie kilka minut.

Dlaczego muszę podawać swoje dane?

Twoje dane są nam niezbędne ze względu na kwestie księgowe. Potrzebujemy ich wszystkich do wypłaty prowizji.

Na podstawie jakiej umowy będę współpracować z Money2Money?

Na podstawie umowy o najem powierzchni reklamowej. Umowa zawierana jest całkowicie online. Dokumenty wyślemy do Ciebie mailowo, ale będziesz miał do niej dostęp także po zalogowaniu się do konta w Panelu Wydawcy. Nie musisz odsyłać nam podpisanej umowy.

Czy muszę coś płacić za rozpoczęcie współpracy?

Nie. Nic nie płacisz, ani za uczestnictwo w programie partnerskim Money2Money, ani za dostęp do naszych narzędzi promocji, materiałów szkoleniowych czy poradników. Co więcej - to my chcemy zapłacić Tobie - za skuteczne promowanie produktów naszych reklamodawców.

Czy muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą?

Nie. Możesz współpracować z nami także jako osoba fizyczna. Wtedy zamiast przesyłać nam fakturę, będziesz generował rachunek przez Panel Wydawcy.

Czy aby zacząć współpracę z M2M muszę mieszkać w Polsce?

Nie. Jeśli chcesz z nami współpracować jako osoba fizyczna, musisz posiadać PESEL oraz konto bankowe prowadzone w Polsce.

Promowanie kampanii

Czy muszę mieć własną stronę internetową?

Nie, choć własna strona na pewno zwiększy możliwość dotarcia do osób zainteresowanych reklamowanymi przez Ciebie produktami.

Czy muszę mieć doświadczenie w zarabianiu przez Internet?

Nie, doświadczenie nie jest wymagane. Dostaniesz od nas darmowe poradniki w formie PDF oraz w filmy, które pomogą Ci zarabiać w Internecie.

Ile pieniędzy muszę zainwestować na start?

Nie musisz inwestować żadnych pieniędzy. Najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i czas jaki poświęcisz na promowanie kampanii naszych reklamodawców.

Kiedy mogę zacząć zarabiać?

Zaraz po zarejestrowaniu się do programu partnerskiego! Od razu będziesz mieć dostępne kampanie, na których będziesz mógł zarabiać.

Ile czasu muszę dziennie poświęcać na udział w programie Money2Money?

To Twoja decyzja. Na pewno od Twojego zaangażowania będą zależały Twoje zarobki. Wielu naszych Wydawców traktuje udział w Money2Money jako dodatkowe źródło dochodu - jeśli Ty również, wystarczy kilka godzin miesięcznie. Jeśli chcesz traktować współpracę z nami jako główne źródło dochodu, pewnie będziesz musiał poświęcać go więcej.

Czy potrzebuję jakiś narzędzi do tego, żeby zacząć działać w programie?

Nasz program afiliacyjny kierujemy do osób, które chcą zarabiać w Internecie, dlatego będziesz potrzebować więc urządzenia z dostępem do sieci. Może to być komputer, laptop, tablet lub smartfon.

W jaki sposób mogę promować kampanie w Money2Money?

Wszystko zależy od narzędzi, którymi dysponujesz. Jeżeli jesteś właścicielem bloga lub strony, to możesz umieszczać na niej nasze linki czy banery. Jeżeli nie jesteś blogerem - nie ma problemu - linki do kampanii możesz wysyłać znajomym w wiadomościach prywatnych, na Facebooku, umieszczać je na forach i grupach, w których jesteś aktywny.

Czy będę musiał kupować jakieś produkty?

Wiele osób, które działają w programie partnerskim oczywiście korzysta z dostępnych na platformie produktów i dzięki temu otrzymuje prowizję za polecanie produktu sobie samemu sobie.

Z jakimi reklamodawcami współpracujecie?

Specjalizujemy się w kampaniach finansowych. Współpracują z nami praktycznie wszystkie banki. Za naszym pośrednictwem możesz promować kampanie firm pożyczkowych, ubezpieczeniowych czy leasingowych.

Czy mogę zarabiać na polecaniu programu Money2Money innym osobom?

Oczywiście! Możesz zarabiać na polecaniu naszego programu partnerskiego. Będziemy Ci wtedy wypłacać określony procent zarobków jakie uzyskały osoby, które zarejestrowały się do nas z Twojego polecenia.

Ile mogę zarobić?

Nie ma żadnych ograniczeń - miesięcznie możesz zarobić tyle, ile chcesz. Wiele zależy od Twojego zaangażowania i pomysłów na to, jak dotrzeć do osób które będą zainteresowane ofertą reklamodawców. Niektórzy z naszych Wydawców porzucili etat i utrzymują się tylko z prowizji, a dla pozostałych jest to miły dodatek do pensji.

Rozliczenia

Kiedy zostanie naliczona mi prowizja?

Prowizję naliczamy miesiąc po spełnieniu warunków określonych w danej kampanii. Przykład: w styczniu wyświetlałeś na swojej stronie reklamę kredytów gotówkowych. Ktoś w nią kliknął i podpisał umowę, a ten kredyt w styczniu został mu wypłacony. Wtedy wynagrodzenie zostanie Ci naliczone w lutym.

Jak mogę wypłacić pieniądze?

Gdy tylko na Twoim koncie w Money2Money uzbiera się kwota 100 zł, możesz zlecić wypłatę prowizji. Wystarczy, że klikniesz “wypłać”, a Twój rachunek automatycznie trafi do opłacenia. Pieniądze przelejemy na podane przez Ciebie konto bankowe (rachunek musi być prowadzony w Polsce).

Kiedy zostanie mi wypłacona prowizja?

Prowizję wypłacamy do 7 dni roboczych od momentu wpłynięcia do nas Twojego zlecenia wypłaty.

Jak często wypłacane są prowizje?

Jeśli zakładasz konto w Money2Money jako osoba fizyczna, możesz zlecić wypłatę pieniędzy nawet 2 razy w miesiącu - pod warunkiem, że aktualna kwota do wypłaty to min. 100 zł. W przypadku firm nie ma żadnych ograniczeń.

Czy istnieje minimalny próg wypłaty?

Tak. Próg został określony w przypadku osób fizycznych. Prowizję wypłacisz, jeśli zarobiłeś min. 100 zł, a zlecenie wypłaty prowizji złożysz przez Panelu Wydawcy.

Czy do wypłaty wynagrodzenia mogę podać zagraniczny numer konta?

Nie. Zarobione pieniądze wypłacamy wyłącznie na konta bankowe prowadzone w Polsce.

Jestem osobą fizyczną. Czy od zarobionych pieniędzy będziecie mi pobierać podatek?

Nie. Nie będziemy także wysyłać do Ciebie PITów. Zawieramy z Tobą umowę o najem powierzchni reklamowej, a obowiązek rozliczania się z urzędem skarbowym będzie po Twojej stronie.

W jaki sposób mam się rozliczyć z urzędem skarbowym?

W urzędzie skarbowym przedstawisz umowę najmu o powierzchnię reklamową, a urzędnik zaproponuje Ci najbardziej korzystne formy opodatkowania. Umowa najmu powierzchni reklamowej działa na podobnej zasadzie, co wynajem mieszkania.

Czy od zarobionych przez program Money2Money pieniędzy będą pobierane składki na ZUS i ubezpieczenie zdrowotne?

Nie. Zgodnie z obowiązującym prawem nie będziemy od pobierać składek na ubezpieczenia ani na ZUS, ponieważ zawieramy z Tobą umowę o najem powierzchni reklamowej.

To przypisany do Twojego konta specjalny link. Dzięki niemu wiemy, że to Ty skutecznie poleciłeś dany produkt. Używaj wyłącznie linków dostępnych w Panelu Wydawcy. Umieszczaj je a swojej stronie, podsyłaj znajomym, a wtedy my będziemy mogli połączyć prowizję z Twoim kontem.

W jaki sposób mogę śledzić wygenerowaną sprzedaż?

W Panelu Wydawcy, w zakładce statystyki, znajdziesz informację o wygenerowanych sprzedażach.

Pytania ogólne

Kiedy mogę zrezygnować ze współpracy z Money2Money?

W każdej chwili możesz zażądać usunięcia swojego konta z naszego programu partnerskiego. Szanujemy Twoją wolę, choć na pewno będzie nam smutno, kiedy to zrobisz!

Czym jest program partnerski Money2Money?

To program który pozwala zarabiać! Do nas zgłaszają się reklamodawcy (np banki, instytucje pożyczkowe, firmy ubezpieczeniowe itp) poszukujący miejsc, w których mogliby promować swoją ofertę. My udostępniamy ich reklamy w naszym programie partnerskim. Wydawcy, którzy z nami współpracują, mogą ich użyć na swoim blogu czy stronie. W zamian za to dzielimy się prowizją, którą otrzymujemy od reklamodawcy.

Wysokość prowizji i model wynagrodzenia ustala reklamodawca. Czasem będzie to prowizja za pozostawienie danych kontaktowych, innym razem prowizja będzie przyznawana dopiero wtedy, kiedy osoba wchodząca na stronę z Twojego linku kupi konkretny produkt.

Kto jest właścicielem programu Money2Money?

Money2Money należy do TotalMoney.pl Sp. z o.o., która jest częścią notowanej na giełdzie grupy Wirtualna Polska. Jak widzisz, stoją za naszym programem znane i renomowane firmy.

Z kim mogę się kontaktować w razie dodatkowych pytań?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące współpracy, wyślij je na adres wydawca@totalmoney.pl. Odpowiemy na nie w możliwie najkrótszym czasie.

Przewiń do góry