Porady - Słownik marketingowy

6/27/2024 • Piotr Łuczak

Modele rozliczeń w afiliacji – CPS, CPL, CPA, CPC i FF

Chcąc zarabiać na polecaniu produktów w internecie, powinieneś wiedzieć, że istnieją różne modele rozliczeń w afiliacji. Jest to bardzo ważne, bo w każdym z nich otrzymasz prowizję za inny efekt swoich działań marketingowych. Poniżej dowiesz się, czym różnią się poszczególne modele oraz jak wybrać model rozliczeń w afiliacji, by osiągać satysfakcjonujące dochody.

6.0/6.0
(1 głos)
5/23/2024 • Piotr Łuczak

Link afiliacyjny – co to jest i jak można na nim zarobić?

Co to jest link afiliacyjny? To narzędzie pozwalające afiliantom na reklamowanie produktów i usług w obrębie strony internetowej, social mediów czy na blogu. Klient, który kliknie taki link i dokona założonej akcji, np. kupi wybrany produkt, zapewni Ci prowizję od reklamodawcy. W ten sposób możliwe jest zarabianie na linkach afiliacyjnych. Sprawdź, jak skutecznie umieszczać je w sieci.

6.0/6.0
(2 głosy)
5/13/2024 • Martyna Anniuk

Afiliacja – co to jest i na czym polega?

Afiliacja pozwala na zarabianiu przez internet poprzez promocję produktów lub usług wybranej firmy. Na czym to dokładnie polega i jak można na niej zarobić? Sprawdź, czy to zajęcie odpowiednie właśnie dla Ciebie.

6.0/6.0
(2 głosy)
5/10/2024 • Piotr Łuczak

Marketing afiliacyjny – co to jest?

Marketing afiliacyjny to niezwykle skuteczna forma promocji produktów lub usług, która pozwala na uzyskanie dodatkowego dochodu. Wymaga jednak zaangażowania i konsekwencji. Czy to forma zarobku odpowiednia dla Ciebie? Sprawdź, co to jest marketing afiliacyjny!

6.0/6.0
(3 głosy)
Zacznij zarabiać już teraz.
Dołącz do programu.
Laptop
Poprzednia
Następna

Słownik marketingowy - Pojęcia marketingowe