Odkryj potencjał zarabiania online już teraz.

Sprawdź możliwości zarabiania online i zdobądź finansową niezależność. Wykorzystaj potencjał internetu i naszą platformę, aby generować stałe dochody z wygodą i elastycznością.

Zostań naszym partnerem
Strategie zarabiania przez internet.
Konta osobiste
Konta osobiste to podstawowy produkt bankowy, z którego korzysta praktycznie każdy. Wiele banków oferuje ciekawe bonusy za otwarcie konta, dzięki czemu możesz łatwo i skutecznie polecać te produkty.
Promuj
Kredyty gotówkowe
Branie kredytów przez internet jest coraz prostsze i powszechniejsze. Dzięki niewielu formalnościom można szybko otrzymać pieniądze na remont, zakup samochodu czy sprzętu RTV/AGD.
Promuj
Ubezpieczenia
Zakup usług finansowych przez internet to już standard. Polisę OC/AC możesz kupić w kilka minut, nie wstając z kanapy. W ofercie M2M znajdziesz też ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, turystyczne czy NNW.
Promuj
Pożyczki pozabankowe
Każdy potrzebuje czasem szybkiego zastrzyku gotówki. Warto wtedy skorzystać z pożyczki pozabankowej. Wiele instytucji gwarantuje minimum formalności, pieniądze na koncie w 15 minut i pierwszą darmową pożyczkę.
Promuj
Karty kredytowe
Karty kredytowe są wygodnym narzędziem do płacenia w sieci. Wiele z nich posiada atrakcyjne programy lojalnościowe, które pozwalają na uzyskanie realnych korzyści, np. bilety do kina lub zniżki na zakupy, vouchery do popularnych sklepów.
Promuj
Produkty pozafinansowe
W Money2Money znajdziesz również produkty pozafinansowe. Zobacz, jak wiele różnych możliwości na zarabianie mamy dla Ciebie w naszym programie. Zarejestruj się i poznaj wszystkie dostępne produkty!
Promuj
Dołącz do programu M2M.
Rozpocznij generowanie dochodów!
Załóż konto
Tworzymy zaufane programy
partnerskie stymulujące rozwój.
300 tys.
Członków naszego programu
5 mln PLN
Wypłacamy naszym partnerom każdego roku
20 lat
Wśród najlepszych programów marketingu afiliacyjnego
Jak rozpocząć generowanie dochodów w internecie za pomocą M2M?
To proste i bezpieczne. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie, wybierzesz oferty, które chcesz polecać i umieścisz na swojej stronie lub mediach społecznościowych linki lub banery reklamowe.
Załóż konto
I sposób
Promuj produkty
II sposób
Polecaj znajomym
Zarejestruj się
Polecaj produkty
Polecaj partnerów
Zarejestruj się

Nasza rekomendacja:
Zdobądź zyski poprzez ekscytującą działalność online!

Bank Pekao SA
Konto Przekorzystne z kartą rewolucyjną
Bank Pekao SA
 • Ikona punktora
  0 zł za prowadzenia konta
 • Ikona punktora
  0 zł* za obsługę karty do konta
 • Ikona punktora
  0 zł* za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i za Granicą
*w przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł
Sprawdź szczegóły
mBank
eKonto
mBank
 • Ikona punktora
  0 zł za otwarcie i prowadzenie Twojego konta
 • Ikona punktora
  0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł
 • Ikona punktora
  0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • Ikona punktora
  0 zł za kartę przy łącznej kwocie transakcji na 350 zł w miesiącu
Sprawdź szczegóły
Alior Bank
Konto Jakże Osobiste
Alior Bank
 • Ikona punktora
  0 zł za prowadzenie konta jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/msc
 • Ikona punktora
  0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych,
 • Ikona punktora
  0 zł za dwie korzyści dostępne w pakiecie
Sprawdź szczegóły

Sprawdzone metody na zarabianie przez internet

Czy można zarabiać w internecie, pracując z domu?

Wykonywanie pracy nie musi oznaczać codziennego chodzenia do firmy i podejmowania się obowiązków zawodowych jedynie tam. Pandemia koronawirusa pokazała, że internet stwarza szerokie możliwości zdalnego wykonywania obowiązków. Jednocześnie to właśnie w sieci możesz podjąć się różnych form dodatkowego zarobkowania. Zobacz, jakie są sprawdzone metody. Wybierz odpowiednie zajęcie i podbuduj swój domowy budżet.

Praca online jest wykonywana poza stacjonarną siedzibą pracodawcy, z wykorzystaniem internetu. Nie musisz iść fizycznie do pracy, by się tym zajmować. Możesz to robić w internecie. Sieć stwarza szerokie możliwości zarobkowania – poznaj je i wybierz odpowiedni dla siebie sposób na pracę dodatkową. Być może z czasem uda Ci się zamienić ją w główne źródło zarobkowania. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i od dostosowania metod pracy online do swoich własnych preferencji i możliwości.

Pracę w sieci wiele osób traktuje jako sposób na dodatkowy zarobek. Są jednak i tacy, którzy uczynili z niej sposób na zapewnienie sobie stałego utrzymania. Zobacz, jak zarabiać przez internet i cieszyć się niezależnością, jaką to daje.

Kto może zdecydować się na dodatkową pracę z domu?

Podstawowym wymaganiem w przypadku chęci zarabiania online jest posiadanie komputera z dostępem do sieci. Praca z wykorzystaniem tabletu czy smartfona może być co najmniej trudna, ale nie niemożliwa. Można wspomagać się takimi urządzeniami, pracując przez internet.

Należy jednak podkreślić, że dodatkowa praca z domu, w trybie online, nie do końca jest przeznaczona dla każdego. Wszyscy mogą się jej podjąć, ale nie każdy będzie uzyskiwać pożądane zyski z tego tytułu.

Trzeba być cierpliwym, mieć duże pokłady samodyscypliny i odznaczać się systematycznością. Należy się zaangażować w wykonywaną pracę. Im więcej czasu jej poświęcisz, tym większe szanse na to, że będziesz zarabiać naprawdę dobre pieniądze. Nikt nie będzie Ci płacił dużych sum za nic. Twoje zaangażowanie, dobry pomysł na zarabianie w sieci w parze z odpowiednio dobraną metodą pracy online sprawią, że będziesz mógł stworzyć dla siebie dodatkowe lub nawet główne źródło dochodów.

Rodzaje pracy dodatkowej online

Nie ma jednego sposobu na zarabianie online i chyba właśnie to jest atutem pracy zdalnej z wykorzystaniem internetu. Można wybrać taką metodę zarobkowania, która zdecydowanie najbardziej będzie Ci odpowiadała i przyniesie oczekiwane rezultaty. Wśród różnych rodzajów pracy dodatkowej online można wymienić:

 • uczestnictwo w różnych programach partnerskich, nazywanych programami afiliacyjnymi;
 • prowadzenie bloga;
 • własny kanał w serwisie YouTube;
 • pracę w redakcjach – prasowych, radiowych i telewizyjnych, niekoniecznie stricte jako dziennikarz;
 • ankiety – wypełnianie i wprowadzanie danych do ankiet;
 • tłumaczenia tekstów;
 • korektę tekstów;
 • pisanie tekstów – copywriting;
 • pracę eksperta online;
 • prowadzenie kanałów w social mediach;
 • transkrypcję nagrań;
 • przepisywanie książek;
 • korepetycje w trybie online;
 • sprzedaż przez internet.

Jak widać, istnieje cała masa sposobów na zarabianie przez internet. Przedstawiona lista nie jest zamkniętym katalogiem możliwości, z jakich możesz skorzystać. Pozostaje wybór tych, które najbardziej Ci odpowiadają.

Jak zarabiać pieniądze w internecie? Program Partnerski

Jednym z wymienionych powyżej sposobów zarabiania przez internet jest uczestnictwo w programach partnerskich. Nie musisz mieć własnej strony WWW czy bloga, by móc rozpocząć działać w afiliacji. Takie programy polegają na podejmowaniu współpracy z firmami. Rolą partnera jest natomiast promowanie produktów lub usług konkretnej marki. Jeśli robisz to skutecznie, otrzymujesz zapłatę za swoje zaangażowanie i tzw. konwersję, czyli osiągnięcie założonych celów.

Możesz umieszczać w obrębie swojej witryny, na blogu, ale również z wykorzystaniem mediów społecznościowych, linki prowadzące na stronę promowanej firmy w ramach programu partnerskiego, oddawać w dzierżawę część swojej witryny na potrzeby umieszczenia banerów reklamowych, a także polecać ofertę partnera na FB, Instagramie czy w innych serwisach społecznościowych. Od Twojej skuteczności w działaniu tego rodzaju zależeć będzie wysokość zysków możliwych do wypracowania.

Praca przez internet: prowadzenie bloga

Praca z domu może być połączona z Twoją pasją, hobby. Kiedy powstawały pierwsze blogi, były one traktowane głównie w kategoriach internetowych pamiętników. Dziś jest inaczej i prowadzą je również eksperci, fachowcy czy firmy, które w ten sposób chcą być „bliżej” swoich klientów.

Jeśli wybierasz blogosferę jako miejsce dodatkowego zarobku w sieci, powinieneś przede wszystkim wybrać odpowiednią dla siebie tematykę, a więc taką, w której po prostu dobrze się czujesz i którą się interesujesz. Pozwoli Ci to dzielić się swoją wiedzą z czytelnikami. Może być to blog parentingowy bądź dotyczący urody czy mody, ale też na przykład gospodarowania finansami domowymi. Możliwości, jeśli chodzi o tematykę, są nieograniczone.

Nie wystarczy założyć bloga na jednej z dostępnych platform, jak blogger.com, trzeba jeszcze mieć pomysł na zamieszczanie w nim ciekawych, poczytnych treści. Warto zadbać o styl pisania na blogu – w sieci dostępnych jest wiele szkoleń online czy poradników, jak to zrobić lepiej.

Popularni blogerzy mają własne strony internetowe i współpracują z wieloma firmami, dzięki czemu krok po kroku zwiększają swoje zarobki z pracy online. Początkujący mogą zacząć budować swój dochód w internecie za pomocą Reach a Blogger i WhitePress, łączących autorów z firmami poszukującymi przestrzeni do promocji własnej działalności.

Praca online: kanał na YouTubie

Jeśli nie blog, to może dodatkowy zarobek zapewnisz sobie za pomocą kanału na YouTubie. Nawet na naszym własnym, polskim „podwórku” nie brakuje przykładów robienia zawrotnej kariery na bazie tworzenia treści wideo i publikowania jej na tej platformie. Przykładem niech będzie słynna Ekipa. Ty również możesz zacząć tworzyć filmiki na własny kanał YouTube.

Nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu, by nagrywać filmy i publikować je w sieci. Wystarczy Ci na początek kamera w smartfonie, kamerka internetowa czy GoPro. Nie zaszkodzi program do montażu filmów, ponieważ materiał wideo musisz jeszcze obrobić w odpowiedni sposób.

Jak zostać youtuberem? Musisz wykonać kilka kroków:

 • naucz się podstaw nagrywania i montowania filmów wideo,
 • zdecyduj się na konkretny profil swojej twórczości filmowej,
 • załóż kanał na YouTubie,
 • publikuj materiały,
 • promuj kanał na YouTubie.

Gdzie w tym wszystkim możliwości zarobku? Dla początkujących youtuberów dobrym pomysłem będzie lifetube.pl, czyli serwis kojarzący ze sobą youtuberów i firmy, które mogą płacić Ci za współpracę. Najlepsi mogą zbić majątek na filmach i aktywności w sieci.

Zarabianie w internecie – jak zacząć krok po kroku?

Czy każdy może wykonywać pracę dodatkową z domu? Teoretycznie tak, ale w praktyce przedstawiciele takich zawodów jak dziennikarz, dietetyk, artysta, fotograf czy informatyk i programista mają większe możliwości jej podjęcia. Nawet jeśli nie jesteś przedstawicielem takich profesji, możesz pracować online. Jak zacząć?

Najpierw wybierz najlepszą dla siebie metodę zarabiania online. Jeśli świetnie piszesz, być może dobrym pomysłem będzie stworzenie bloga. A może masz znakomity pomysł na treści wideo? Załóż kanał na YouTubie! Brakuje Ci pomysłu? Zainspiruj się tym, co Cię interesuje. Uczyń ze swojej pasji pomysł na dodatkowy zarobek, a być może w dłuższej perspektywie czasu stanie się ona sposobem na życie.

Praca przez internet wymaga poświęcenia czasu i zrozumienia mechanizmów, jakie żądzą zarobkowaniem w sieci. Dobrym pomysłem są programy partnerskie. Zapisz się do nich, by móc czerpać korzyści wyłącznie z tego, że np. dodajesz regularnie treści na swojego bloga. Promuj wśród przyjaciół i znajomych linki do stron partnerów. Za każdą akcję użytkownika, a czasem i za samo kliknięcie w link lub w baner możesz zarobić pieniądze.

Ile można zarobić, pracując z domu?

Początkowe zarobki z pracy w internecie nie będą pokaźne. Licz się z tym, że może minąć nawet kilka tygodni czy miesięcy, zanim na Twoje konto wpłynie pierwsza wypłata za wykonaną pracę. Jak zarabiać w internecie 4000 zł miesięcznie? Musisz być skuteczny w działaniu. Znajdź niszę, która przyciągnie wielu użytkowników zainteresowanych tym, co masz do powiedzenia i promowanymi przez Ciebie markami. Konkurencja będzie mniejsza, a Ty zarobisz po prostu więcej. Nie oczekuj, że z miejsca praca online stanie się na tyle dochodowa, że będziesz mógł rzucić etat.

Jak zarabiać pieniądze w internecie – na co uważać?

Szerokie możliwości pasywnego zarabiania w internecie albo wypracowywania dodatkowych zysków za zaangażowanie w promocję konkretnych firm w programach partnerskich i tym podobnych z pewnością mogą Ci przynieść wiele korzyści. Stwarzają jednak również ryzyko związane z możliwością trafienia na oszustów.

Przykładem niech będzie wyłudzanie danych od osób zainteresowanych pracą w sieci. Jeśli widzisz interesującą ofertę, np. wypełniania ankiet, która na dodatek jest nad podziw dobrze płatnym zajęciem, to już powinieneś zachować wzmożoną czujność.

Podobnie w przypadku, gdy pracodawca każe Ci zapłacić wysoką kwotę np. za dostęp do programu partnerskiego albo żąda wysłania skanu dowodu osobistego i podania numeru telefonu. Wszystkie te polecenia mogą być związane z oszustwem w internecie. Konieczność wysłania SMS autoryzacyjnego, wymóg odbycia płatnego szkolenia czy podania wrażliwych danych osobowych to najczęściej stosowane zabiegi oszustów w sieci. Nie daj się na nie złapać!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Polityka Prywatności