Zarabiaj na swojej stronie internetowej.

Zacznij zarabiać już dziś dzięki naszemu wyjątkowemu programowi afiliacyjnemu M2M. To prosty sposób na promowanie atrakcyjnych ofert partnerskich, które przekładają się na realne zyski.

Zostań naszym partnerem
Jak zacząć zarabiać w prosty sposób na swojej stronie internetowej?
To proste i bezpieczne. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie, wybierzesz oferty, które chcesz polecać i umieścisz na swojej stronie lub mediach społecznościowych linki lub banery reklamowe.
Załóż konto
I sposób
Promuj produkty
II sposób
Polecaj znajomym
Zarejestruj się
Polecaj produkty
Polecaj partnerów
Zarejestruj się

Szczególnie polecamy:

Bank Pekao SA
Konto Przekorzystne z kartą rewolucyjną
Bank Pekao SA
 • Ikona punktora
  0 zł za prowadzenia konta
 • Ikona punktora
  0 zł* za obsługę karty do konta
 • Ikona punktora
  0 zł* za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i za Granicą
*w przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł
Sprawdź szczegóły
mBank
eKonto
mBank
 • Ikona punktora
  0 zł za otwarcie i prowadzenie Twojego konta
 • Ikona punktora
  0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł
 • Ikona punktora
  0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • Ikona punktora
  0 zł za kartę przy łącznej kwocie transakcji na 350 zł w miesiącu
Sprawdź szczegóły
Alior Bank
Konto Jakże Osobiste
Alior Bank
 • Ikona punktora
  0 zł za prowadzenie konta jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/msc
 • Ikona punktora
  0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych,
 • Ikona punktora
  0 zł za dwie korzyści dostępne w pakiecie
Sprawdź szczegóły
Dołącz do partnerów afiliacyjnych M2M!
300 tys.
Członków naszego programu
5 mln PLN
Wypłacamy naszym partnerom każdego roku
20 lat
Wśród najlepszych programów marketingu afiliacyjnego
Co możesz promować na swojej stronie internetowej?
Konta osobiste
Konta osobiste to podstawowy produkt bankowy, z którego korzysta praktycznie każdy. Wiele banków oferuje ciekawe bonusy za otwarcie konta, dzięki czemu możesz łatwo i skutecznie polecać te produkty.
Promuj
Kredyty gotówkowe
Branie kredytów przez internet jest coraz prostsze i powszechniejsze. Dzięki niewielu formalnościom można szybko otrzymać pieniądze na remont, zakup samochodu czy sprzętu RTV/AGD.
Promuj
Ubezpieczenia
Zakup usług finansowych przez internet to już standard. Polisę OC/AC możesz kupić w kilka minut, nie wstając z kanapy. W ofercie M2M znajdziesz też ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, turystyczne czy NNW.
Promuj
Pożyczki pozabankowe
Każdy potrzebuje czasem szybkiego zastrzyku gotówki. Warto wtedy skorzystać z pożyczki pozabankowej. Wiele instytucji gwarantuje minimum formalności, pieniądze na koncie w 15 minut i pierwszą darmową pożyczkę.
Promuj
Karty kredytowe
Karty kredytowe są wygodnym narzędziem do płacenia w sieci. Wiele z nich posiada atrakcyjne programy lojalnościowe, które pozwalają na uzyskanie realnych korzyści, np. bilety do kina lub zniżki na zakupy, vouchery do popularnych sklepów.
Promuj
Produkty pozafinansowe
W Money2Money znajdziesz również produkty pozafinansowe. Zobacz, jak wiele różnych możliwości na zarabianie mamy dla Ciebie w naszym programie. Zarejestruj się i poznaj wszystkie dostępne produkty!
Promuj
Rozpocznij generowanie dochodów już teraz.
Dołącz do programu

Zarabianie na stronie internetowej

Na jakich stronach internetowych można szybko zarobić?

Jeśli zastanawiasz się, jak zarabiać przez internet, własna strona internetowa zapewni Ci pod tym względem mnóstwo możliwości. Co więcej, do zarabiania pieniędzy możesz wykorzystać jej różne rodzaje. Nadaje się do tego bowiem:

  sklep internetowy,
  blog,
  portal lub wortal internetowy,
  profil w mediach społecznościowych.

Najszybciej zarobisz na stronie internetowej, która generuje już spory ruch, a więc ma dużą liczbę użytkowników. Jeśli więc dopiero planujesz założyć własną stronę www, czeka Cię najpierw trochę pracy, by taki ruch wygenerować. Pomoże Ci w tym publikowanie na niej wartościowych treści, działania SEO, czy też promowanie witryny w mediach społecznościowych.

Sposoby zarabiania na stronie internetowej

Na stronie internetowej możesz zarabiać na wiele sposobów. Poniżej poznasz te najskuteczniejsze i sprawdzone, a więc które dają największe szanse na wygenerowanie dodatkowych dochodów.

Marketing afiliacyjny

To jedna z najprostszych metod zarabiania na własnej stronie internetowej, która sprawdza się m.in. na blogach oraz w mediach społecznościowych. Marketing afiliacyjny polega bowiem na odpłatnym polecaniu produktów i usług poprzez umieszczanie linków do stron ich dostawców na własnej witrynie.

Jak dokładnie to działa, najlepiej wyjaśnić na przykładzie. Załóżmy, że prowadzisz bloga o tematyce finansowej. Możesz zatem przystąpić do programu afiliacyjnego money2money, który zajmuje się promocją produktów z tej dziedziny, czyli kredytów, pożyczek czy kont bankowych.

Po rejestracji w programie możesz pobrać linki afiliacyjne dotyczące takich produktów i umieszczać je w treści swoich wpisów blogowych. Jeśli jakiś czytelnik Twojego bloga kliknie jeden z nich i dokona określonej akcji (np. założy konto), Ty dostaniesz za to prowizję. Im więcej użytkowników namówisz do kliknięcia w takie linki, tym więcej zarobisz.

Sprzedaż powierzchni reklamowych

Swoją witrynę możesz także potraktować jako powierzchnię reklamową i zarabiać na jej sprzedaży. Za opłatą może więc zezwalać na publikowanie na niej m.in.:

 • banerów reklamowych – możesz je zamieszczać we własnym zakresie po nawiązaniu współpracy z wybranymi firmami lub skorzystać z Google AdSense, który sam dopasuje takie banery do tematyki Twojej strony;

 • linków afiliacyjnych – możesz je pozyskiwać z programów partnerskich oferowanych przez poszczególne firmy lub z sieci afiliacyjnej;

 • artykułów lub postów sponsorowanych – oferty publikacji takich artykułów za opłatą znajdziesz m.in. na portalu Whitepress.

Możesz też dołączyć do sieci reklamowych np. AdCash lub Adservice, które podobnie jak Google AdSense będą wyświetlać na Twojej stronie reklamy dopasowane do jej tematyki.

Własny sklep internetowy

Własny sklep internetowy to najbardziej oczywisty sposób zarabiania na stronie internetowej. Możesz w nim sprzedawać zarówno produkty innych firm, jak i te wykonane przez siebie np. ręcznie robioną biżuterię, meble, czy też świece.

Samo stworzenie sklepu online nie jest trudne, ponieważ można to dzisiaj zrobić na platformach, które dostarczają gotowe szablony takich sklepów, oprogramowanie niezbędne do ich obsługi, a także popularne systemy płatności online, czy też integracje z operatorami przesyłek. Aby jednak zarabiać na takim sklepie, należy go skutecznie promować np. w mediach społecznościowych.

Strona dla subskrybentów

Jeśli od dłuższego czasu prowadzisz stronę internetową i masz już szerokie grono stałych użytkowników, pomyśl o zarabianiu na niej za pomocą subskrypcji. Polega to na tym, że udostępniasz część treści wyłącznie za opłatą dla zarejestrowanych użytkowników. Co do zasady powinny być to treści premium, a więc o wysokiej jakości merytorycznej. W ramach subskrypcji możesz też proponować dostęp do kursów online, czy też ekskluzywnych poradników, niedostępnych dla „zwykłych” internautów.

Subskrypcje zapewnią Ci stały dochód, ponieważ zazwyczaj opłaty z tego tytułu są pobierane od subskrybentów co miesiąc w sposób automatyczny np. z karty kredytowej lub konta PayPal.

Gromadzenie bazy mailingowej

Kolejnym pomysłem na zarabianie na stronie internetowej jest budowa bazy mailingowej. Sprawdzi się to np. na blogu, gdzie użytkownikom możesz zaproponować zapisanie się do newslettera. Z kolei w sklepie internetowym kontakty e-mail pozyskasz choćby z formularzy zamówień.

Przy okazji pozyskiwania takich kontaktów poproś użytkowników o wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych. Dzięki temu będziesz mógł im np. w newsletterze przesyłać także klikalne reklamy lub linki afiliacyjne. W ten sposób zwiększysz grono odbiorców takich reklam, a także swoje dochody.

Pisanie bloga

Bloga możesz pisać hobbystycznie, jednak pomyśl także o tym, by zarobić na nim pieniądze. Już wiesz, że najlepszym na to sposobem jest program afiliacyjny, dzięki któremu możesz polecać produkty i usługi w swoich postach oraz czerpać z tego korzyści w postaci prowizji. W ramach bloga możesz jednak zarabiać także poprzez:

 • umieszczanie na nim banerów reklamowych,

 • publikowanie artykułów sponsorowanych,

 • sprzedaż własnych produktów np. e-booka,

 • subskrypcje.

Blog może Ci także pomóc w promowaniu sklepu internetowego, ponieważ jego treści poprawią jego widoczność w wyszukiwarce.

Dropshipping

Dropshipping to bardzo popularna metoda prowadzenia sklepu internetowego, ponieważ nie wymaga ani magazynowania produktów, ani ich wysyłania do klienta. Tym wszystkim zajmuje się bowiem hurtownia, natomiast rolą e-sklepu jest wyłącznie pozyskanie klientów oraz pośredniczenie w składaniu przez nich zamówień. Taki sklep internetowy w modelu dropshippingu możesz zatem prowadzić nawet w niewielkim mieszkaniu i mając wyłącznie laptopa. Zarobisz na marży od sprzedanych przez siebie produktów, która średnio wynosi nawet 20-35%.

Ile można zarobić na stronie internetowej?

Na pytanie, ile można zarobić na stronie internetowej, nie ma jednej odpowiedzi. Wysokość zarobków zależy bowiem od sposobu monetyzacji witryny, a także wielu innych czynników np. zaangażowania w jej promocję. Poniżej podajemy przykładowe kwoty, jakie można zarobić na stronie internetowej:

 • marketing afiliacyjny – zarobki zaczynają się tutaj od 100 zł a kończą nawet na 200-300 tys. złotych miesięcznie;

 • sklep internetowy – początkujące, małe sklepy zarabiają od 500 do 3000 zł miesięcznie, natomiast średnie sklepy internetowe o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży potrafią wypracować nawet 250 tys. zł co miesiąc lub więcej;

 • blog – przeciętnie na blogu zarobić można od 500 do10000 zł miesięcznie;

 • reklamy AdSense – stawki za jedno kliknięcie zaczynają się od kilku groszy, dlatego zarobki nie są tutaj duże, bo wynoszą średnio od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

Ile zarabia właściciel strony internetowej?

To, ile zarabia właściciel strony internetowej, zależy nie tylko od jego przychodów, ale też ponoszonych kosztów. Do kosztów tych należy zaliczyć m.in. koszt utrzymania domeny i hostingu, które łącznie mogą wynieść od 10 do maksymalnie 300 zł miesięcznie, a więc są stosunkowo nieduże. Do tego trzeba jednak doliczyć ewentualne koszty reklamy strony internetowej, czy też jej pozycjonowania, które mogą pochłonąć już nawet kilka tysięcy złotych. Przeciętnie jednak właściciel strony internetowej w Polsce, która nie jest e-sklepem, zarabia miesięcznie od 100 do 5000 zł.

Jak szybko zarobić określoną kwotę w Internecie?

Na stronie internetowej nie zawsze można szybko zarobić. Zazwyczaj najpierw należy włożyć sporo pracy w pozyskanie na niej odpowiedniego ruchu, aby zaczęła przynosić większe zyski. Te mniejsze natomiast można osiągnąć nieco szybciej, ale trzeba wiedzieć, jak to zrobić.

Jak szybko zarobić 100 zł na stronie internetowej?

Chcąc szybko zarobić 100 zł na stronie internetowej, możesz np. zaproponować subskrypcję użytkownikom swojego bloga po 10 zł miesięcznie. Jest to niewielka kwota i wystarczy tylko 10 osób, które się zdecydują zostać subskrybentami, byś uzbierał w ciągu nawet kilku dni 100 zł. Taką kwotę zarobisz też na poleceniu np. konta bankowego w ramach programu afiliacyjnego. Wystarczy, że do jego założenia namówisz jedną osobę.

Jak szybko zarobić 500 zł na stronie internetowej?

Kwotę 500 zł na stronie internetowej najszybciej zarobisz na sprzedaży własnych produktów w sklepie internetowym lub w ramach dropshippingu. Taką kwotę możesz bowiem wypracować nawet w ciągu tygodnia. Możesz także szybko zarobić 500 zł w mediach społecznościowych. Przykładowo, wystarczy mieć minimum 30 tys. followersów na Instagramie, by właśnie około 500 zł zarobić za jeden post sponsorowany.

Jak szybko zarobić 1000 zł na stronie internetowej?

Najszybciej 1000 zł na stronie internetowej zarobisz dzięki afiliacji. Wystarczy, że przystąpisz do programu oferującego dość wysokie stawki za prowizji za skuteczne pozyskanie klienta. Przykładowo, w money2money wynosi ona średnio 100-200 zł, dlatego wystarczy, że uda Ci się namówić 5-10 użytkowników swojej strony na skorzystanie z polecanych produktów, by na konto wpadło Ci właśnie około 1000 zł.

Jak szybko zarobić 5000 zł na stronie internetowej?

Chcąc szybko zarobić 5000 zł na stronie internetowej, powinieneś wykorzystać do tego kilka sposobów np. sprzedaż produktów oraz powierzchni reklamowej. Na pewno sprawdzi się tutaj też program afiliacyjny z atrakcyjnymi stawkami prowizji, ale pod warunkiem, że zaangażujesz się w promowanie produktów oraz generowanie ruchu na swojej stronie. Taki wysiłek Ci się może opłacić podwójnie. Musisz bowiem wiedzieć, że niektóre programy afiliacyjne organizują konkursy dla najlepszych wydawców i proponują im nagrody pieniężne w kwocie nawet do 5000 zł za najwyższą liczbę pozyskanych klientów.

Dlaczego warto zarabiać na swojej stronie internetowej?

Na stronie internetowej warto zarabiać przede wszystkim dlatego, że można to dzisiaj robić na wiele sposobów i nie wymaga to dużego wysiłku. Owszem, trzeba włożyć trochę pracy, aby strona stała się widoczna i generowała sporo ruchu. Jednak po osiągnięciu tego celu możesz już niemal wyłącznie patrzeć, jak powiększa się Twoje bankowe konto.

Ponadto zarabianie na stronie internetowej daje poczucie dużej niezależności – To ty decydujesz, jak na niej zarabiać i ile czasu na to poświęcić. Możesz więc traktować to jedynie jako zajęcie dodatkowe lub pracę na pełny etat. W każdym przypadku masz szansę zyskać nie tylko spore korzyści finansowe, ale też ogromną satysfakcję.

Na co uważać decydując się na zarabianie na stronie internetowej

Decydując się na zarabianie na stronie internetowej, musisz uważać przede wszystkim na to, z kim podejmujesz współpracę. Przed wyborem programu afiliacyjnego, partnerskiego, czy sieci reklamowej, dokładnie sprawdź zatem, czy są to wiarygodni i godni zaufania partnerzy. Najlepiej poszukaj opinii na ich temat na forach branżowych. Bezpieczniej też nawiązywać współpracę z dużymi podmiotami o ugruntowanej pozycji na rynku niż z nowymi firmami, o których mało kto słyszał. Zawsze też wnikliwie czytaj warunki współpracy. Powinny być one dla Ciebie zrozumiałe i transparentne, zwłaszcza pod kątem rozliczeń.